• Обновено
SMSOM Мини Проектор,WiFi Проектор,Преносни Видео Проектор,систем за домашно Кино, Филм Проектор,Компатибилен со Full HD 1080P HDMI,VGA,USB,AV,Лаптоп,Смартфон (Боја : Жолта)

SMSOM Мини Проектор,WiFi Проектор,Преносни Видео Проектор,систем за домашно Кино, Филм Проектор,Компатибилен

Rating 
DEN 247.20

Залиха
Во магацинот.

Овој уредни проекторот е мал и преносни.Таа, исто така доаѓа со 360-степен ротирачка база на која го прави тоа дури и полесно е да се постави.Користите било каде сакате.Мини проекторот е вграден во HIFI стерео звучник (2.5 w)со СРС Звук Систем.Дали користење внатрешна или надворешна,моќен звучник може да направи вашата гледа искуство повеќе извонредно.Без дополнителни звучници е потребно.Поврзете се уредни проектор директно до вашиот ТВ кутија,компјутер,ДВД плеер,дигитална камера,паметен телефон,или HDMI-от уред.Опремен е со HDMI,USB,ТФ-Картичка,AV,и Аудио портови.Со новиот дифузна одраз на обработка на слика технологија,мини пренослив проектор го намалува око замор значително.Проекција на сликата светлина е мека и не му наштети на вашите очи.Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас во времето,ние ќе одговориме на вашето барање во рок од 24 часа.Име на производ : преносни projector Screen сооднос : 4 : 3 и 16 : 9 Resolution(dpi) : 480x320dpi Technology : Монолитна LCD technology Zoom фактор на : фиксен focus Contrast : 1000 : 1 или less Operating систем : Нема оперативни system Brightness : 300 Bulb тип : LED bulb Drop големина на екран : 40-90 inches Best испорака растојание : 2 MKeystone корекција опсег : none Number на поддржани бои : 16.7 милиони colors Lamp моќ : 24w Lamp живот : 20000 часа и above Zoom сооднос : не scalable Smart тип : не поддржува smart Whether тоа може да биде hoisted : no Source содржина : Other Display технологија : LCDKeystone корекција : +0 Movie ефект : стандардно 2 DIf имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас во времето,ние ќе одговориме на вашето барање во рок од 24 часа.

Основни карактеристики

Најдобри понуди