• Обновено
Куче Подигнат Лесно и Исклучување Милениче Вест Подигнат Прилагодливи Мека Поместена Милениче Вест со Лесна Контрола Рачка ,за Puppies и Мали Раси Кучиња Одење. Прила?

Куче Подигнат Лесно и Исклучување Милениче Вест Подигнат Прилагодливи Мека Поместена Милениче Вест со Лесна

Rating 
DEN 215.76

Залиха
Во магацинот.

Материјал : Изработени од 100% полиестер,трајни дише воздух-mesh материјал,удобно за вашето домашно милениче.Големина : S,градите дебелина : 15.7-19.6 во Поводник должина 59 во, Препорачува за Раси : како што Chihuahua, Havanese, Corgi, Боксер, Puggle, итн.Препорачуваме : Погоден за мали раса куче и масти мачка секојдневно носење,одење,трчање,планинарење.Рефлексивни s повеќе рефлексивни од повеќето.Па, тоа ви помага да го одржувате вашето КУЧЕ ќе се чувствуваат посигурни кога сте надвор & со вашето домашно милениче.

Основни карактеристики

Најдобри понуди