• Обновено
RIDVANVAN Куче Темперамент Не Задави Не-се Повлече домашно Милениче се Подигнат Прилагодливи Мека Поместена Вест Рефлексивни Милениче Дише Удобно Вест за Големи Кучињ

RIDVANVAN Куче Темперамент Не Задави Не-се Повлече домашно Милениче се Подигнат Прилагодливи Мека Поместена

Rating 
DEN 335.76

Залиха
Во магацинот.

Земете искористување на правилна позиција, задниот дел треба да биде во кучиња назад, бидете сигурни дека RIDVANVAN логото е горе, исто така, 4 токи се во страна на телото.ако не сте задоволство или било какви прашања,воопшто не двоумете се да контактирате со нас.Облечен RIDVANVAN(Нема да се Повлече, Не Задави) куче темперамент, може да се земе тоа за одење, џогирање, вежбање, пешачење, домашно милениче салон за убавина и ќе пријател партија, со поводник, куче темперамент може да биде добра идеја за вашиот грижи вашето домашно милениче во било каде или во секое време, може да се спречи домашно милениче да бега или губење во јавна површина по носеше куче темперамент, нашиот темперамент се направени од мека полиестер мрежа и висока светла рефлексивни ленти, поудобно, отпорен на вода материјали, лесно дише дека може да дојде долу температура на куче, мека памучна задолжителни за да се спречи штета кожен на домашно милениче.Чувство тесни или лабава на webbing, куче подигнат треба да биде сит, но не премногу тесни.ако не сте задоволство или било какви прашања,воопшто не двоумете се да контактирате со нас.

Основни карактеристики

Најдобри понуди