• Обновено
Vehomy Мачка Мало Куче Вест Подигнат Поводник Постави Чекор во Вест Подигнат со Мека Нежна Велур Ткаенини за Мачки Мали Кучиња Избега Доказ Дише Мрежа Милениче Подигн

Vehomy Мачка Мало Куче Вест Подигнат Поводник Постави Чекор во Вест Подигнат со Мека Нежна Велур Ткаенини за

Rating 
DEN 239.76

Залиха
Во магацинот.

Појавување на трајни црвено најлон поводник во секој пакет.На светли бои одговараат на двете момчиња и девојки, кучиња и мачки.【Големина】мачката се подигнат е достапно во 5 големини, од XS да XL за вашиот избор, ве молиме погледнете на нашата големина на табелата и да се измери големината на вашето домашно милениче пред ставање на ред.9 фт, препорачуваме да се кутре или маче помалку од 5lbs Size S : градите дебелина 12"-14", поводник должина 4.Мисловните ленти на поводник може да биде видлив во темно средини кога светлина сјае на тоа, дека може ефикасно да се избегне сообраќајни несреќи предизвикани од светлината проблеми.XS : градите дебелина 16"-19", поводник должина 4.Додадена куче поводник се направени од најлон, цврсти и издржливи.9 фт, препорачуваме да куче помеѓу 13-18lbs.Постојат два стил за вашиот избор, црвена бела и црвена сина. 【Безбеден Дизајн】мачката се подигнат е дизајниран како вест-стил кој може да се еднакво дистрибуирате тензија accross градите и рамо за да се спречи гушење, што е многу побезбедно и поудобно од основните оглавник или H-стил темперамент.

Основни карактеристики

Најдобри понуди