• Обновено
JSXD Мало Куче Темперамент,Кутре Темперамент,Прилагодлив Поводник и Јака Сет за Мали Кучиња,Чекор-во Куче Темперамент ,3M Рефлексивни Миленичиња Куче Вест за Мали Сре

JSXD Мало Куче Темперамент,Кутре Темперамент,Прилагодлив Поводник и Јака Сет за Мали Кучиња,Чекор-во Куче Темперамент

Rating 
DEN 407.76

Залиха
Во магацинот.

Кука и јамка сврзување се додава на врвот, па ќе се подигнат не се лизга лесно, без разлика колку вашето куче фрли.Чекор 3 : се Прилагоди на градите и вратот ремени за да ги собере.Куче подигнат дизајн во чекор со стил и да дојде со прилагодливи најлон webbing куче поводник.Мало Куче Темперамент,Поводник и Јака Поставите сите може да се одразат добро. ღ Повеќе Избори : JSXD мало куче вест подигнат вклучуваат големини од XXS-L за Мали Средни одгледуваат, како што се Бостон Terrier, Maltese, Pekingese, Shih Tzu, Chihuahua, Poodle, Papillon, Теди, Schnauzer и така натаму.Чекор 2 : Подигнете го мало куче темперамент и вметнете ја тока.Пред купувањето, ве молиме мерка вашето куче вратот дебелина и градите дебелина,и да се споредат со големина на табелата.Опис на производот : На Мало куче темперамент,поводник и јака поставени се направени од високо квалитетни трајни висока густина најлон материјал. ღ Темперамент,Поводник и Јака Сет : Ова се подигнат за мали кучиња доаѓаат со прилагодливи куче поводник,куче јака . ღ Безбедно Рефлексивни Дизајн : 3 M Рефлексивни се обезбеди вашето куче е високо видливи и задржи кучиња се безбедни во текот на ноќта.Чекор 4 : се Зацврсти на кучето поводник кука на двојно D прстени.ღ за Квалитет Материјал : Мало куче темперамент,поводник и јака поставени се направени од високо квалитетни трајни висока густина најлон материјал и мека саќе мрежа.Дојде со Здрав метал двојно D-Rings Reflective ремени се направи pet безбедно во night Free алатки со куче поводник,јака Прилагодливи куче должина од 40-80 Инчи.Со користење на Совети : Чекор 1 : ставете ги на домашно милениче е пред нозе во чекор во темперамент.Еден сет вклучуваат сите ќе ги задоволи сите ваши потреби и вие не треба да ги купите други домашни миленичиња резерви.Прилагодливи куче поводник должина од 40-80 инчи е погоден за секоја сцена, без разлика дали тоа е обука или одење.

Основни карактеристики

Најдобри понуди