• Обновено
Божиќ Венец ,Божиќ Украси Гарланд - Злато, црвен (Боја : Црвена, Големина : 4pack)

Божиќ Венец ,Божиќ Украси Гарланд - Злато, црвен (Боја : Црвена, Големина : 4pack)

Rating 
DEN 239.76

Залиха
Во магацинот.

* Вкупната должина на лозата е 270cm.Ширина 25cm. *Материјал : Еколошки ПВЦ материјал, живи и здрави, еколошки, не-токсични, сигурен квалитет, и целокупната привлечни. * Оваа вештачки венец може да се користи за свадби, спални соби, градини, балкони, замав рамки, трговски центри, скали и многу други активности за да се направи вашата околина повеќе физички и зелена. * Ратан може да ги красат трговски центри, хотели, ходници и продавница прозорци.Тоа може да се користи како лист за голема елка да се создаде Божиќ атмосфера. * Одлична декорација за вашиот вратите и ѕидовите.Совршено виси на вратата или ѕид.Погоден за канцеларија или дома.Име на производ : Божиќ Декорација Венец Vine Color : црвена, silver Material : еколошки ПВЦ, железо жица, полипропилен тема, итн.Декоративни детали : пеперутка, топка, црвено овошје, златен овошје.Пакување : 1 пакет / one Specifications : 1, 2, 3, 4, 5 Single тежина : 1.2 kg Tips : 1. Производ слики се направени во вид, но поради сцени, светлина, агол, се прикаже и други причини може да биде малку поинаков од реалниот нешто, ве молиме да ги вистинските објект како стандард, ве молиме да обрнете внимание пред да се пука!2. Производ големина се мери со рака со грешка од 1-3 см.Ова не е голем квалитет проблем.3. Рачно изработени, неизбежно оштетени за време на транспортот.Ако имате индивидуална gadgets, ве молиме да се купи лепак, наместо на квалитетот прашања.4. Рачно изработени, некои накит содржат лабава прав технологија, прав капка феномен, производот може да биде уништена и деформирано за време на транспортот, и треба рачно сортирање.

Основни карактеристики

Најдобри понуди