• Обновено
BYMWY 1Pc Maple Leaf Венец Вештачки Тиква Бери Венец за Партија Оркестарот (Боја : А, Големина : 13.77x13.77x1.96inch)

BYMWY 1Pc Maple Leaf Венец Вештачки Тиква Бери Венец за Партија Оркестарот (Боја : А, Големина : 13.77x13.77x1.96inch)

Rating 
DEN 7503.12

Залиха
Во магацинот.

Пакување list1 x wreath Notes : 1. Поради екран разлики, бојата може да биде малку поинаков од вашиот очекува боја, ве молиме овозможи.- и совршена декорација за на партијата.- На гарланд е погодна за продавница-прозорец, врата и ѕидот декорација за да им помогне добредојдовте една година. Само продаде главни производи, а не на други производи.- Големина : 35x35x5cm/13.Тоа е вткаена страна на изработка, и големина и стил може да биде малку поинаков.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да се потрудиме да ги задоволат вашите потреби!По добивањето на пакување, ве молиме проверете пакување и производот внимателно.

Основни карактеристики

Најдобри понуди