• Обновено
WODMB Венец Вештачко Цвеќе со Лисја Добредојдовте Пред Вратата Виси Декорација Garlands Свадба Декорација Фестивал Виси Ратан Венец

WODMB Венец Вештачко Цвеќе со Лисја Добредојдовте Пред Вратата Виси Декорација Garlands Свадба Декорација Фестивал

Rating 
DEN 7516.56

Залиха
Во магацинот.

Идеален за headbands,капи,текстил, модни додатоци,итн,Погоден за DIY scrapbooks,карти,итн.На светли бои и густи зелени растенија на прекрасната гранка база направи овој венец одличен украс за вашата влезна врата или влез.елегантен и удобен бои,живописни и природните форми на луѓето и им даваат уметничка и романтична атмосфера.Речиси природата форма одговараат за врата декорација.Идеални за украсување свадби,фази,дневни соби,спални соби,канцеларии,јадење соби,родендени,farmhouses,итн.Идеален за headbands,капи,текстил, модни додатоци,итн,Погоден за DIY scrapbooks,карти,итн.На светли бои и густи зелени растенија на прекрасната гранка база направи овој венец одличен украс за вашата влезна врата или влез.елегантен и удобен бои,живописни и природните форми на луѓето и им даваат уметничка и романтична атмосфера.Речиси природата форма одговараат за врата декорација.Идеални за украсување свадби,фази,дневни соби,спални соби,канцеларии,јадење соби,родендени,farmhouses,итн.Производ attribute Use : дома decoration Package Вклучени:1 x Вештачки flower Warm reminder1.Ве молиме запомнете дека поради светлосни ефекти,мониторот е brightness /contrast settings /etc е,ќе има некои мали разлики во бојата на слики и реалните предмети.Мери со рака,отстапувања од 1-2 см се е можно.2.Ве молиме да ни остават порака ако имате било какви прашања.Ние ќе ви одговориме и да ви понудиме нашата најдобра услуга.лажни тикви може да се користи во затворени простории или на отворено,дури и во правец,ветер или сончева светлина,и се многу погодни за декорација во текот на денот на Благодарноста и ноќта на Вештерките.

Основни карактеристики

Најдобри понуди