• Обновено
EKDSPW Симулација Венец Одмор Партија Дома Декорација Гарланд влезната Врата на Ѕидот Виси Pendant Падне Венец

EKDSPW Симулација Венец Одмор Партија Дома Декорација Гарланд влезната Врата на Ѕидот Виси Pendant Падне Венец

Rating 
DEN 7509.36

Залиха
Во магацинот.

Користи пластичен материјал, безбедно и трајно да ја користите.Можете да ги користите венец на оркестарот вашиот дом кој е фантастичен.На гарланд е погодна за shopwindow, пред вратата и ѕидот 。.На декоративен венец може да се користи во затворени простории или на отворено, што го прави мултифункционален декоративни додатоци.Висат над каминот и место на предната врата или на ѕидот во дневната соба.Тоа е исто така погоден за дневна соба, hotel, свадба сцена, свадба автомобил, вила и на ѕид декорација, фотографија позадина, итн.Користи пластичен материјал, безбедно и трајно да ја користите.Можете да ги користите венец на оркестарот вашиот дом кој е фантастичен .На гарланд е погодна за shopwindow, пред вратата и ѕидот 。На декоративен венец може да се користи во затворени простории или на отворено, што го прави мултифункционален декоративни додатоци.Висат над каминот и место на предната врата или на ѕидот во дневната соба.Тоа е исто така погоден за дневна соба, hotel, свадба сцена, свадба автомобил, вила и на ѕид декорација, фотографија позадина, итн.Карактеристики : Материјал : Ткаенина + plastic Package се вклучени : 1 x Венец Виси Pendant Забелешки : 1. Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1 ~ 3мм грешка,ви благодарам.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на сликата.

Основни карактеристики

Најдобри понуди