• Обновено
Уверение Меѓународни Зимзелени Божиќ 10.5 Вечера Плочи, Сет од 4, различно обоени

Уверение Меѓународни Зимзелени Божиќ 10.5 Вечера Плочи, Сет од 4, различно обоени

Rating 
DEN 2232.00

Залиха
Во магацинот.

Вклучува : Зимзелени Божиќ 10.5" Вечера Плочи, Поставени на 4. Дизајниран од страна на Сузан Winget.Рачно Насликани и Изработени со Трајни Грнчарија.Објектот Димензии : 10.5" x 10.5" x 1".Машина за миење садови & Микробранова Безбедно за Загревањето Само.Речиси може да се мирис на бор гранки на Уверение Меѓународниот е "Евергрин Божиќ" керамички dinnerware и serveware колекција дизајнирана од страна на Сузан Winget .Топло празник чувства и светла црвена кардинали красат секое парче на античкиот бела woodgrain позадина.Појавување на керамички 3-d празник зимзелени cookie тегла и 3-d борови шишарки S&P сет заврши овој свечен изглед.

Основни карактеристики

Најдобри понуди