• Обновено
4 Пакет - SimpleHouseware 11 x 25 Метри Вакуум Sealer Кеси (вкупно 100 метри)

4 Пакет - SimpleHouseware 11 x 25 Метри Вакуум Sealer Кеси (вкупно 100 метри)

Rating 
DEN 839.76

Залиха
Во магацинот.

Безбедност : BPA Free, Врие и Микробранова Безбедно, Одлична за Sous врски, за да обезбедат Готвење. 2.5 Инчи Дијаметар : Овој грбовник е совршено се вклопуваат на Food Saver машина за чување на клетки.Еден за Сите : Дизајнирани за употреба со сите вакуумско пакување машини.Тешки : Комерцијални одделение мулти-ply материјал блок кислород и влага и да ги елиминира замрзнувач горат и дехидрација.Економски : 4 пакети 11" ширина, 25 метри должина.кој е за 100 метри вкупно.Правење на вашиот сопствен должина на торбата.Безбедност : BPA Free, Врие и Микробранова Безбедно, Одлична за Sous врски, за да обезбедат Готвење.Изберете 8 или 11 ширина тек што се овозможи да се прилагоди на било која должина за различни големина храна/месо/риба.Економски пакет за запечатување повеќе за помалку.Еден за Сите : Дизајнирани за употреба со сите вакуумско пакување машини.Подобро Вредност : Пред направени кеси трае помалку време за да го користите и повеќе погодно.Три различни големини за повеќето користење/цел.

Основни карактеристики

Најдобри понуди