• Обновено
KitVacPak 8 Pack 8x20'(4Rolls) и 11x20' (4Rolls) Храна Saver Вакуум Sealer Кеси Ролни со BPA Free, Тешки.Вакуум Sealer Кеси Ролни Компатибилен со FoodSaver,Вестон,Geryon плус Други Машина.

KitVacPak 8 Pack 8x20'(4Rolls) и 11x20' (4Rolls) Храна Saver Вакуум Sealer Кеси Ролни со BPA Free, Тешки.Вакуум

Rating 
DEN 839.76

Залиха
Во магацинот.

Универзален Дизајн : Вакуум Sealer Кеси Ролни Дизајнирани за Употреба со Сите Вакуум Sealers,Компатибилен со Сите 'Менгеме Стил' Вакуум Sealer Машини.Високата Премиум Квалитет : Тешки и Пункција Превенција,Дизајниран за Максимална Воздух Отстранување,Дизајниран со Храна Одделение PA+ЈП Материјал, 3.5 мили Предниот Панел и 8mil Текстура или Врежана Задниот Панел за Максимална Свежина.Штеди Пари : Ист Комерцијален Квалитет и Името на Брендот кеси на Дел од Трошоците.Популарната Големина : 6 Pack 8"x20'(4 Rolls) and11"x20'(4 Rolls) Храна Saver Кеси Ролни (вкупно 160 метри).Зголемување Складирање Време : Проширување на Храна рок на траење од 3 до 5 Пати,Заклучување на Свежина, Вкус и Исхрана во Внатрешноста.Екстра Складирање Кога Купувате Храна во најголемиот Дел,се Подготвува да Спаси Повеќе Време во Текот на Неделата.Храна Безбедно Материјал : Безбедно место за Чување на Сурова и Варена Храна, Тоа е исто Така Готви,Freezable,машина за миење Садови,Микробранова печка,и Boilable Безбедно.

Основни карактеристики

Најдобри понуди