• Обновено
D&D PowerDrive 8V1400/09 Здружени Појас 1 x 140 ОК 9 Бенд, Aramid

D&D PowerDrive 8V1400/09 Здружени Појас 1 x 140 ОК 9 Бенд, Aramid

Rating 
DEN 1495.20

Залиха
Во магацинот.

Појас 8 V 1 x 140in ОК 9 Бенд.Сликата може да се покаже различен број на бендови.Производителот име - D&D Power Drive.Произведено во Кина.D&D Power Drive здружени, завиткани V-ремени даде максимум појас перформанси, исто како и нивните еден појас колеги.На појаси се изградени на истиот високо инженерните, високи перформанси материјали како еден обвиткани ленти.Компонентите се произведени со користење на најнова во спојувалка за технологија на располагање на глобална основа.

Основни карактеристики

Најдобри понуди