• Обновено
Џејсон Индустриски 7/8V1900 UniMatch Здружени Длабоко Оптоварување V-Ремени, 8V Дел, Природни Гума, 1 Топ Ширина, 7/8 Дебела, 190 Долго, 7 Ребра

Џејсон Индустриски 7/8V1900 UniMatch Здружени Длабоко Оптоварување V-Ремени, 8V Дел, Природни Гума, 1 Топ Ширина,

Rating 
DEN 655.20

Залиха
Во магацинот.

Висока Моќност Способност - Висока моќност со повеќе компактен диск.Здружени Изградба - Ткаенина/Neoprene врвот на бендот, го подобрува стабилноста и го спречува ремени од превртување или излетаат на диск.Минимизира вибрации.Масло Покрие - Памук/полиестер смеса.Uni Match Здружени V-ремени се достапни во Длабока Оптоварување делови 3 V, 5 V и 8 V, и карактеристика исто премиум конструкции како индивидуални Длабоко Оптоварување појас и се врзани заедно со ткаенина-neoprene врвот бенд.Овие појаси се често се користи на вертикална шахти и каде појас вибрации, бичувањето и да се сврти-над мора да се намалат.Здружени Длабоко Оптоварување V-ремени се утврдени од страна на голем број проследено со напред коса црта која покажува здружени изградба, број на ребра и една буква/број комбинација укажува на база појас дел број -Пример : 8/5 V750.

Основни карактеристики

Најдобри понуди