• Обновено
FirnFose 26W Моќ Само за Ладење на Преносни Електрични Далечински Управувач Кат клима Вентилаторот за Ладење Интелигентни Табела Bladeless Фан Сребрена Боја (Сребро)

FirnFose 26W Моќ Само за Ладење на Преносни Електрични Далечински Управувач Кат клима Вентилаторот за Ладење

Rating 
DEN 743.76

Залиха
Во магацинот.

Создава мазна струење без било ножеви.Безбедно и лесно да се чисти, голем вентилатор за топол летен.Тивок, моќен и преносни.Имајте на воздух, влажност, погоден за канцеларија, дома.Интеграција дизајн, едноставен изглед, цврст структура, тоа е оствари огромен правец на капацитетот фан преносни, повеќе доверба во транспорт и користење.

Основни карактеристики

Најдобри понуди