• Обновено
Bliev 2 Компјутери/Set Уметност Манекен Поставите Светлина Тело Чан & Kun ПВЦ Movebale Акција Фигура на Модел за SHF Верзија 2.0 Подароци за Скицирање Сликарство, Цртање Изведув?

Bliev 2 Компјутери/Set Уметност Манекен Поставите Светлина Тело Чан & Kun ПВЦ Movebale Акција Фигура на Модел

Rating 
DEN 263.76

Залиха
Во магацинот.

Тип : Тело На Моделот.Материјал : ПВЦ.Висина : 13cm.Количина : 2 Парчиња.Отстранлив : Figmas тело може да се расклопуваат, вклучувајќи го и раководителот, нозе, стапала, и разни зглобовите на телото, така што ќе може да се промени на подобро држење на телото.Боја : Сива.

Основни карактеристики

Најдобри понуди