• Обновено
Риба Резервоарот Подводни Пејсажи Оркестарот,Смола Руина Хеликоптер Авион Оштетени Battleplane Риба Резервоарот Аквариум Украс Пештерата Декорација за Воздушен Балон

Риба Резервоарот Подводни Пејсажи Оркестарот,Смола Руина Хеликоптер Авион Оштетени Battleplane Риба Резервоарот

Rating 
DEN 1115.76

Залиха
Во магацинот.

Изработени од не-токсични смола материјал, корозија-отпорни, безбедни за риба.Симулација на руина хеликоптер модел и живописни бои додава радост и природното чувство за вашите риби резервоарот.Повеќе дупки дизајн нуди одлично место за да се скрие за вашите риби и shrimps.Одлична декорација за вашиот аквариум.Проширува основата за лесна и цврста поставеност.Карактеристики : 1. Изработени од не-токсични смола материјал, корозија-отпорни, безбедни за риба. 2. Симулација на руина хеликоптер модел и живописни бои додава радост и природното чувство за вашите риби резервоарот. 3. Повеќе дупки дизајн нуди одлично место за да се скрие за вашите риби и shrimps. 4. Одлична декорација за вашиот аквариум. 5. Проширува основата за лесна и цврста поставеност.Карактеристики : Материјал : Смола Боја : Шарени Големина : Прибл. 27*17.5*11 cm/ 10.63*6.89*4.33 инчен Пакување Листа : 1 * Риба Резервоарот Руина Хеликоптер Декорација.

Основни карактеристики

Најдобри понуди