• Обновено
BIANTAI Автомобил Ѓубре Може да Wastebasket Интелигентни Индукција Автоматско Капакот Отворен Автомобил Ѓубре Може да Десктоп sStorage Кутија 6L Полнење Верзија Доволно Склади

BIANTAI Автомобил Ѓубре Може да Wastebasket Интелигентни Индукција Автоматско Капакот Отворен Автомобил Ѓубре

Rating 
DEN 417.60

Залиха
Во магацинот.

112% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Ако поради некоја причина не сте целосно задоволни со вашиот купување - ако крши, ако тоа е оштетен во превозот, или дури и ако се смени твојот ум - едноставно да ги споделите со нас и ние ќе ви ги понудиме најдобрите продажба-по вас.Тоа ќе биде многу погодно од тоа дали се користи дома и на начин да се вашиот автомобил.Големина : 17x17x20cm;Боја : Бела;Материјал : ABS. 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Ако поради некоја причина не сте целосно задоволни со вашиот купување - ако крши, ако тоа е оштетен во превозот, или дури и ако се смени твојот ум - едноставно да ги споделите со нас и ние ќе ви ги понудиме најдобрите продажба-по вас.Кога ви треба, вие само може да се водат вашиот предаде и тоа ќе го отворите капакот .Тоа ќе биде многу погодно од тоа дали се користи дома и на начин да се вашиот автомобил.Маската ќе се затвори автоматски по напуштањето на рака за 4 секунди, и поклопецот не ќе бидат затворени без да остават.ЕЛЕГАНТЕН ИЗГЛЕД : На изглед дизајн на паметни ѓубре може да не е само елегантен и дарежлива, таа е многу добра декорација од тоа дали се користат дома или во автомобил, а тоа автоматски го отвора капакот да се задржи вашите раце подалеку од бактерии и нечистотии.ИНФРАРЕД SMART SENSOR : Нашата smart ѓубре може да се усвојува високо-технолошки инфраред интелигентни сензор систем.Тоа исто така ја подобрува вашето возачко безбедност.Маската ќе се затвори автоматски по напуштањето на рака за 4 секунди, и поклопецот не ќе бидат затворени без да остават.Тоа исто така ја подобрува вашето возачко безбедност.УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Мини корпата за ѓубре со премиум квалитет на материјали за да се обезбеди максимална сила, издржливост и долговечност.Големина : 17x17x20cm Color : White Material : ABSUNIQUE ДИЗАЈН : Мини корпата за ѓубре со премиум квалитет на материјали за да се обезбеди максимална сила, издржливост и долговечност.

Основни карактеристики

Најдобри понуди