• Обновено
Pawfeel Симпатична Мачка и Куче Љубов Акварел Уметност Печати Туш Завеси

Pawfeel Симпатична Мачка и Куче Љубов Акварел Уметност Печати Туш Завеси

Rating 
DEN 1051.20

Залиха
Во магацинот.

Секоја облека е рачно изработени највисоките стандарди за квалитет користење на премиум полиестер смеса.Карактеристики пријатна уште лесна ткаенина која е мека на допир и дише за удобност.Авто-вратоврска појас обезбедува безбедна и стилски универзална одговара.Вклучува две предни џебови за дополнителна меморија.Машина мие со ладна вода и нежно кружете и благ детергент.Pawfeel лансираше колекција на уникатни и ретки животински печати дизајни.Можете да изберете од одредена раса куче, мачка, раса, хрчак, раса, папагалот раси, коњ раси, итн.Нашата компанија додава до 50 нови дизајни секој ден во нашиот каталог.

Основни карактеристики

Најдобри понуди