• Обновено
Туш Полица Агол Полица Бања Тела со 2 Леплива Куки Може да носи 5Kg Не Дупчење Ковано Железо Складирање Рек Погоден за Балкон Кујна, Бања, D-J

Туш Полица Агол Полица Бања Тела со 2 Леплива Куки Може да носи 5Kg Не Дупчење Ковано Железо Складирање Рек

Rating 
DEN 1418.40

Залиха
Во магацинот.

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме почекајте додека да се стави на тешки работи на тоа, прифатлива тежина : 5kg.Натаму се откажам полица.Вториот белег место кое пасти кука налепници.Карактеристики : 100% нов висок квалитет.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.⋆ НЕ ДУПЧЕЊЕ ИНСТАЛАЦИЈА:Можете лесно да се качи нашата бања агол чување полиците на ѕидот од selfadhesive, нема штета на ѕидот. ⋆ КАКО ДА се ОДЛОЖИ : бања полица загради е лесно да се инсталира.Тип на производ : полица, складирање полица, цвет мирување, агол рамка, итн. ⋆ ШИРОКА УПОТРЕБА:Можете да ги зачувувате шампони, лосион, туш гелови, климатизери, сапун, на лицето чистење.Ако не сте добиле објектот во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас. ⋆ МОЗОЦИ ДУПКИ ДИЗАЈН:Бања полица за складирање организатор без дупчење може да се спречи вода престојуваат на полица по туш, направете го тоа суви и чисти, одржување на објекти на туш полици агол од раса бактерии.Лесно да се инсталира на било кој ѕид, вклучувајќи хардвер.Одржување : 1. Ги нежно со влажна крпа или сапун или паста за заби, а потоа исплакнете со water Note : Овој пакет содржи само на овој производ и не содржи декоративни елементи поврзани со фотографијата.Прво, чистење на ѕидот, и бидете сигурни дека за местото што сакате да го инсталирате. ⋆ СИГУРЕН ANTIRUST МАТЕРИЈАЛ : се Направени од издржлив Железо уметност со одличен изглед, што е исто така отпорен на ' рѓа и корозија во влажна средина.Ве молиме овозможи 13cm грешка и благо боја разлика, времето за испорака е 1520 дена.Трето пасти за кука налепница цврсто според марко.

Основни карактеристики

Најдобри понуди