• Обновено
Бања Агол Полици Ковано Железо Складирање Багажник со 2 Леплива Куки и 4 Куки Може да носи 5Kg Не Дупчење Погоден за Кујна и Купатило, D-J

Бања Агол Полици Ковано Железо Складирање Багажник со 2 Леплива Куки и 4 Куки Може да носи 5Kg Не Дупчење Погоден

Rating 
DEN 1884.00

Залиха
Во магацинот.

Трето пасти за кука налепница цврсто според марко.ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме почекајте додека да се стави на тешки работи на тоа, прифатлива тежина : 5kg.Вториот белег место кое пасти кука налепници.Натаму се откажам полица.⋆ МОЗОЦИ ДУПКИ ДИЗАЈН:Бања полица за складирање организатор без дупчење може да се спречи вода престојуваат на полица по туш, направете го тоа суви и чисти, одржување на објекти на туш полици агол од раса бактерии.Прво, чистење на ѕидот, и бидете сигурни дека за местото што сакате да го инсталирате. ⋆ ШИРОКА УПОТРЕБА:Можете да ги зачувувате шампони, лосион, туш гелови, климатизери, сапун, на лицето чистење.Тип на производ : полица, складирање полица, цвет мирување, агол рамка, итн. Користете чиста вода и избрише со памук cloth2.Ве молиме овозможи 13cm грешка и благо боја разлика, времето за испорака е 1520 дена.за нега на кожата производи, козметика, цвет садови, итн.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. ⋆ КАКО ДА се ОДЛОЖИ : бања полица загради е лесно да се инсталира.Применливи сцена : бања, комунални соба, дневна соба, градинка, кујна, многу погодни за чување во аголот од бањата.Ако не сте добиле објектот во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас. Ги нежно со влажна крпа или сапун или паста за заби, а потоа исплакнете со water Note : Овој пакет содржи само на овој производ и не содржи декоративни елементи поврзани со фотографијата.100% производ за обезбедување на квалитетот. ⋆ НЕ ДУПЧЕЊЕ ИНСТАЛАЦИЈА:Можете лесно да се качи нашата бања агол чување полиците на ѕидот од selfadhesive, нема штета на ѕидот. ⋆ СИГУРЕН ANTIRUST МАТЕРИЈАЛ : се Направени од издржлив Железо уметност со одличен изглед, што е исто така отпорен на ' рѓа и корозија во влажна средина.Лесно да се инсталира на било кој ѕид, вклучувајќи хардвер.

Основни карактеристики

Најдобри понуди