• Обновено
Kungfu Порцелански Капак Чаеви Teacups Поставува Рака-насликани Сина И Бела Керамички Tureen Tureen рачно изработени Керамички Чај Tureen LEBAO (Боја : Сина)

Kungfu Порцелански Капак Чаеви Teacups Поставува Рака-насликани Сина И Бела Керамички Tureen Tureen рачно изработени

Rating 
DEN 2220.00

Залиха
Во магацинот.

Категорија : tureen.Tureen, tureen керамички, рачно изработени чај сет, рака-насликани tureen.Категорија : tureen Tureen, tureen керамички, рачно изработени чај сет, рака-насликани tureen Style : Chinese If не сте задоволни со вашиот производ, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе бидеме среќни да ви обезбеди со замена или рефундирање на опција.Ние се инсистира на 100% придржување кон нашите производи и се надевам дека нашите клиенти ги сакам колку што ние do This производот се зема во вид, поради светлината, агол, екранот, и сл., ќе има една мала разлика, ве молам прости meprompt : 1. Ние само се продава чај сетови, остатокот се прикаже предмети;2. Ако не ви се допаѓа овој производ, ве молиме внесете нашата продавница, постојат повеќе стилови за да изберете од;3. Ако имате било какви прашања по купувањето на производот, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе ви обезбедиме со решение во рок од 24 часа.

Основни карактеристики

Најдобри понуди