• Обновено
TouchUpDirect 221 Галактички Аква Мика Компатибилен со Тојота Точно Натпревар се Допре До Боја Четка - од Суштинско значење за Полнење

TouchUpDirect 221 Галактички Аква Мика Компатибилен со Тојота Точно Натпревар се Допре До Боја Четка - од Суштинско

Rating 
DEN 599.76

Залиха
Во магацинот.

Сите бои се бара clearcoat, кој оваа комплет вклучува, за светлината чипови и мали гребнатини.Четка-во-капа стил апликатори thatâ€s лесно да се одржи и обезбедува зголемена боја контрола.За површини поголеми од сликата како што се добиеше огледало или scuffed браник.Исполнет со 0.35 оз.на нашите ниски-VOC еколошки свесни се допре до боја.Четка е совршен за оние малку поголем допре до области.Четка-во-капа лесно може да опфаќа поширока област, додека сеуште одржување на мали гребнатини, како и.Оваа апликатори работи најдобро со области поголем од thumbnail.

Основни карактеристики

Најдобри понуди