• Обновено
ScratchesHappen Точно-Натпревар се Допре До Боја за Полнење Компатибилен со Mazda Кристално Бела Бисер Мика Tricoat (34K) - Шише, од Суштинско значење

ScratchesHappen Точно-Натпревар се Допре До Боја за Полнење Компатибилен со Mazda Кристално Бела Бисер Мика

Rating 
DEN 967.20

Залиха
Во магацинот.

БОЈА НАТПРЕВАР ГАРАНТИРА : Нашата боја ќе одговара на вашето возило оригинални заврши.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Детални инструкции се извади сите guesswork.ПОВЕЌЕ APPLICATORS : Бидејќи гребнатини доаѓаат во различни облици и големини.Од СУШТИНСКО значење ПАКЕТ : Боја/Заоблачено Грб Шишиња (0.5 fl.оз.секоја) + Applicators (4 големини, 14 единици).Произведено ВО САД : Произведен во соларен фабрика во Солт Лејк Сити, Јута.Ако сте како нас, што работиме напорно за секој малку ќе добиете.Ќе се обиде да го задржи нешта изгледате одлично, но без разлика што и да правите, гребнатини едноставно се случи, нели?Ова се допре до наслика комплет беше конструиран за да се поправи денес е гребнатини и оние кои доаѓаат на вашиот пат утре.

Основни карактеристики

Најдобри понуди