• Обновено
ACDelco ГМ Оригинална Опрема 19355050 Црно Задоволат Литургија Металик (WA384A) на Допир Нагоре Боја - 5 мл Спреј

ACDelco ГМ Оригинална Опрема 19355050 Црно Задоволат Литургија Металик (WA384A) на Допир Нагоре Боја - 5 мл

Rating 
DEN 393.12

Залиха
Во магацинот.

Секој од нив може да содржи генетски модифицирани фабрика оригиналната боја за појавување на код кој се обезбеди точна боја и одговара на вашето возило како код ќе одговара на бојата код кои се наведени на вашето возило.Квалитетот аеросол апликатори дизајн обезбедува екстра анти-капе заштита и опфаќа знаци на гребнатинки рамномерно.Формулиран за да се врати на телото бојата на како нова состојба.Совршен за мали до средни инциденти и гребнатини, на 5 унца може на ACDelco Допир-Up Боја Аеросол го враќа телото бојата на како нова состојба.ACDelco Допир-Up Аеросол Бојата доаѓа во еден лесен-за-користење канистер кои се осигурува примена на рамномерен слој на боја, тоа не капе или да ја стартувате.ACDelco нуди полн спектар на масла, течности, и возило за нега на производи за заштита, подобрување и одржување на вашиот автомобил.Од лепила, пломби, и средства за чистење за да масла, восоци, и бои, ACDelco има се што ви треба да се задржи вашата ГМ или не-ГМ возило бараат и вршење голема.

Основни карактеристики

Најдобри понуди