• Обновено
Боја N Диск за BMW Автомобилската се Допре До Бојата - 024 - Верона Црвена Боја Нула Поправка, Точно Натпревар - Основни

Боја N Диск за BMW Автомобилската се Допре До Бојата - 024 - Верона Црвена Боја Нула Поправка, Точно Натпревар

Rating 
DEN 959.76

Залиха
Во магацинот.

By допирање до мала количина на боја оштетување на вашиот автомобил, можете да одржите вашиот автомобил сјајна и се гордееме со својата целокупниот изглед.Со користење на Боја N Вози на допир нагоре боја за автомобили може да спречи почеток од влечење на вредноста на вашиот автомобил надолу.Радијатор за поддршка (пред средината).Можете да се ослободите од нула и им овозможи на вредноста на вашиот автомобил да остане иста.Единствена формулација на пигменти, hardeners и еколошки растворувачи.БОЈА N ВОЗИ НОВА ГЕНЕРАЦИЈА на ДОПИР НАГОРЕ ПРОГРАМА ПРИДОБИВКИ : Максимум Иновации.Тоа ќе се спречи боја штетата што е направено за да се вашиот автомобил од вртење на вашиот живот наопаку и што го прави потешко отколку што треба да биде.Оние убав можат да бидат злоупотребени и занемарени и со нашата држава на уметноста завршувањето на пигменти и хемикалии можат да бидат направени да изгледаат како нови.ItÕs навистина неверојатно како трајни современа авто јасно грб завршува се.Сепак, не е секогаш подобра опција, да се има целосна допир-up боја КОМПЛЕТ едноставно да се изврши DIY боја доработка за да се задржи вашиот автомобил сосема нов.

Основни карактеристики

Најдобри понуди