• Обновено
ScratchesHappen Точно-Натпревар се Допре До Боја за Полнење Компатибилен со Mazda Арктикот Бела/Митинг Бела (A4D) - Аеросол, Заврши

ScratchesHappen Точно-Натпревар се Допре До Боја за Полнење Компатибилен со Mazda Арктикот Бела/Митинг Бела

Rating 
DEN 2278.80

Залиха
Во магацинот.

БОЈА НАТПРЕВАР ГАРАНТИРА : Нашата боја ќе одговара на вашето возило оригинални заврши.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Детални инструкции се извади сите guesswork.КОМПЛЕТЕН ПАКЕТ : Аеросол Бојата (13.5 fl.мл.) + Јасно Грб/Primer Aerosols (17 fl.оз.секој).Исто ТАКА ВКЛУЧУВА : Полирање Соединение Шише (1 fl.мл.) + Капи Крпа + Микрофибер Крпа + Sandpaper Пакет (3 жито, 6 единици) + Маскирање Лента се Тркалаат.Произведено ВО САД : Произведен во соларен фабрика во Солт Лејк Сити, Јута.Ако сте како нас, што работиме напорно за секој малку ќе добиете.Ќе се обиде да го задржи нешта изгледате одлично, но без разлика што и да правите, гребнатини едноставно се случи, нели?Ова се допре до наслика комплет беше конструиран за да се поправи денес е гребнатини и оние кои доаѓаат на вашиот пат утре.

Основни карактеристики

Најдобри понуди