• Обновено
Боја N Диск за BMW Автомобилската се Допре До Бојата - A96 - Минерални Бела Сретна - Боја Нула Поправка, Точно Натпревар - Основни

Боја N Диск за BMW Автомобилската се Допре До Бојата - A96 - Минерални Бела Сретна - Боја Нула Поправка, Точно

Rating 
DEN 959.76

Залиха
Во магацинот.

Тоа ќе се спречи боја штетата што е направено за да се вашиот автомобил од вртење на вашиот живот наопаку и што го прави потешко отколку што треба да биде.Сепак, не е секогаш подобра опција, да се има целосна допир-up боја КОМПЛЕТ едноставно да се изврши DIY боја доработка за да се задржи вашиот автомобил сосема нов.Работен на чипови и гребнатини додека буквар нанесен на површината.Оние убав можат да бидат злоупотребени и занемарени и со нашата држава на уметноста завршувањето на пигменти и хемикалии можат да бидат направени да изгледаат како нови.БОЈА N ВОЗИ НОВА ГЕНЕРАЦИЈА на ДОПИР НАГОРЕ ПРОГРАМА ПРИДОБИВКИ : Максимум Иновации.Ви помага да се Сокрие Било Штета да се Направи Вашиот Автомобил е Paint Job Ако сте размислување за купување на допир нагоре боја за автомобили за поправка на вашето возило, вие би можеле да бидат загрижени за она што вашиот автомобил ќе изгледа кога ќе завршите.Тоа треба да се меша, така што тоа е точно натпревар за боја што веќе се на вашето возило.Со користење на Боја N Вози на допир нагоре боја за автомобили може да спречи почеток од влечење на вредноста на вашиот автомобил надолу.By пред кочење кула.Единствена формулација на пигменти, hardeners и еколошки растворувачи.ItÕs навистина неверојатно како трајни современа авто јасно грб завршува се.Светови првиот чекор 3 DIY напредни се допре до боја за полнење за зачудувачки резултати на вашиот автомобил.Запира Вашиот Автомобил Вредност Од Преземање на Огромен Хит на Вашиот автомобил е depreciating секој ден.Вие нема да мора да се грижите за бомбардирањето од значителен износ на пари за да имате авто тело продавница направи нешто што можете да го направите на свој право дома.Кога сте на шопинг околу допир-up боја за автомобили, важно е да се работи со компанија која ќе микс на свежи бои за вашиот автомобил како ние го правиме.

Основни карактеристики

Најдобри понуди