• Обновено
Pillsbury Крем Врховниот Крем Сирење Вкус Мрзнување, 16-Унца (Пакување од 8)

Pillsbury Крем Врховниот Крем Сирење Вкус Мрзнување, 16-Унца (Пакување од 8)

Rating 
DEN 1236.00

Залиха
Во магацинот.

Содржи 8 - 16-унца конзерви на Pillsbury Крем Врховниот Крем Сирење Вкус Мрзнување.Крем сирење вкус мрзнување парови и со повеќето печива.Лесно да се шири : мазна во текот ладење торта или cupcakes и нека седат.Идеален за мрзнување, колачи, cupcakes, пусти, и други десерти.Глутен Слободни и Кошер.Глутен Слободни.Кошер Pareve.Стил : Крем Сирење.

Основни карактеристики

Најдобри понуди