• Обновено
Игра Визии Стрес Топка - Анти-Стрес Squishy Стискаш Топката Подобрување На Фокус Олеснување На Напнатост, Вознемиреност - Assorted Colors

Игра Визии Стрес Топка - Анти-Стрес Squishy Стискаш Топката Подобрување На Фокус Олеснување На Напнатост, Вознемиреност

Rating 
DEN 335.76

Залиха
Во магацинот.

Се продаваат како Секоја.Исполнет со мини сфери во топла неонски бои.Мулти-обоени топки за да формираат различни мозаик шема по секоја стискаш.Тоа е визуелна тоа е тактилни тоа е неодолива.Препорачана возраст : 5 години и нагоре.Fun Fidgets се популарни fidgets, стрес-reducers, и рака strengtheners, Не-токсични на латекс-слободни.Секоја топка содржи мали делови предупредување и ние препорачуваме употреба за 5 години и нагоре.НЕ се наменети за тешка работа или деца кои се играчки за extremeas овие fidgets може да се скрши.Нашите клиенти САКААТ овие!Боите варираат.Купи еден, или за купување на целиот сет.Избрани бои.

Основни карактеристики

Најдобри понуди