• Обновено
Електрични Акт Топката Вентил,CPVC,4, 24V DC

Електрични Акт Топката Вентил,CPVC,4, 24V DC

Rating 
DEN 21156.24

Залиха
Во магацинот.

Куполата стил визуелна позиција индикатор. 259 x Крајот на патувањето потврда прекинувачи за далечински индикација.Итни прирачник замени.CE Означени, IP67 ingress protection Термички заштитена мотор.Стандард на-исклучување на функцијата со факултативниот failsafe или голема брзина на располагање.Високи перформанси brushless actuator мотор со преоптоварување/прегреат заштита.Вентил тело и цевки конекции се достапни во ПВЦ или CPVC, со EPDM или Viton заптивки.Actuator домување е изграден на ABS и е IP67 rated.ISO вози и монтажа единица се алуминиум.Монтажа на сврзувачки елементи се од нерѓосувачки челик.За други материјали консултирајте се со фабриката.

Основни карактеристики

Најдобри понуди