• Обновено
BAK Револвер X4 Тешко да се Направи Камион Кревет Tonneau Покрие | 79130 | Вклопува 2019 - 2021 Chevy/GMC Silverado/Сиера, работи w/ MultiPro/Flex задната врата (не Ќе одговара на Јаглерод Про Крев?

BAK Револвер X4 Тешко да се Направи Камион Кревет Tonneau Покрие | 79130 | Вклопува 2019 - 2021 Chevy/GMC Silverado/Сиера,

Rating 
DEN 23973.12

Залиха
Во магацинот.

Се вклопува во 2019 - 2021 Chevy/GMC Silverado/Сиера, работи w/ Multi Pro/Flex задната врата (не Ќе одговара на Јаглерод Про Кревет) 5' 10" Кревет (69.9").НЕЗАМЕНЛИВА ТРАЈНОСТ На RX4 тешко возен tonneau поклопецот е изградена со мат-заврши црна винил материјал во текот на еден лист на трајни алуминиум slats.НЕЗАМЕНЛИВА БЕЗБЕДНОСТ RX4 карактеристики патентиран ротациона заклучување шини за да се обезбеди покривање на целата должина на креветот, како и latching механизам за заклучување на капак за да заклучување на вратите.НЕЗАМЕНЛИВА ПОГОДНОСТ На RX4 изданија со скриен кабел на секоја страна од камионот корито.Тоа ролни против кабината за целосна кревет пристап, 3 кочница светлина, видливост и 5 тркала компатибилност.НЕЗАМЕНЛИВА ПОДДРШКА На BAK Револвер X4 е Америка #1 за продажба тешко да се направи камион кревет капак.Со гордост се направени во САД, на RX4 е поддржана од страна на САД-базиран клиент на тимот за поддршка и 5-годишна гаранција.Големина : 5' 10" Кревет | Стил : 2019 - 2021 Ново Тело Стил | Боја : Премиум Мат Финиш.

Основни карактеристики

Најдобри понуди