• Обновено
MACHEREY-NAGEL 818184 Alugram Нано-Silgur CN UV254 Пред-Обложени TLC Алуминиумски Лимови, 4x8 cm (Пакување од 50)

MACHEREY-NAGEL 818184 Alugram Нано-Silgur CN UV254 Пред-Обложени TLC Алуминиумски Лимови, 4x8 cm (Пакување од

Rating 
DEN 6096.96

Залиха
Во магацинот.

Алуминиум. 4x8cm.Произведени од страна MACHEREY-NAGEL.MACHEREY-NAGEL 818184 Alugram Нано-Silgur CN UV254 Пред-обложени TLC Алуминиумски Лимови, 4x8cm, Пакување од 50. Овој производ е направена во Германија и произведени од страна на MACHEREY-NAGEL.

Основни карактеристики

Најдобри понуди