• Обновено
Caydo 42 Парчиња Беспомошна Чувствува Ткаенина Листови со Вез за Шиење Комплет, Лепило Шаване Очи за Деца DIY Занаети и Декоративни Проекти (8 инчен x 11,8 инчи)

Caydo 42 Парчиња Беспомошна Чувствува Ткаенина Листови со Вез за Шиење Комплет, Лепило Шаване Очи за Деца DIY

Rating 
DEN 719.76

Залиха
Во магацинот.

Материјал : Изработени од полиестер влакно, мека и издржливи, со својот облик и, помалку веројатно да се солза, и лесно да се намали, се свитка, бод, а главен за вашите потреби.Димензии (прибл.) : А4 големина во 8 инчен x 11,8 инч.Дебелина : Секој лист од 0,05 инчен/1.2 mm.Избрани Бои : 42 Pcs/set. 40random и 2 парчиња убава сјајот чувствува ткаенина листови, доволно за DIY занаети.Целосен комплет за шиење : Вклучуваат ножици, владетел, везови игли, напрсток, игла-провира алатка, untwist алатка, 10 x конци за шиење, 150 x лепило googlys очи.Сите материјали што треба да се направи филц и ткаенини проекти се во овој пакет.Погоден за вашиот занает проект : како што се изработка на играчки со вашите деца, што складирање кутија, чанта, монета кеси, вештачки цвеќиња, ткиво кутии, coasters, елка и подарок.

Основни карактеристики

Најдобри понуди