• Обновено
40Pcs Игла Threader за Рачно Шиење Пластична Жица Јамка DIY Едноставна Игла Threader Рака Или со Машина Провира Алатка за Шиење Машини за Шиење Threaders за Шиење Mending Изработката р?

40Pcs Игла Threader за Рачно Шиење Пластична Жица Јамка DIY Едноставна Игла Threader Рака Или со Машина Провира

Rating 
DEN 314.16

Залиха
Во магацинот.

Едноставно се држиме жица дел преку главата на вашиот игла, се стави на вашата тема преку жица и повлечете назад преку вашиот игла,Тие се навистина добри помошници на луѓето кои се сиромашни-слепи или некои како имаат проблеми во pinholes работи.Светла боја пластични игла threader, тоа е погодно за чување, тоа може да се задржи на игла threaders во место, а потоа можете да ги добиете брзо, кога имате намера да го направите игла работа.Широк Спектар На Употреба : На шиење threader е многу флексибилна и лесно да се помине низ најмногу од игла дупки.Лесна : Преносни и мал во големина, тие може да бидат поставени на различни ситуации за практично користење.Издржливи : Направен од висок квалитет на алуминиум пластика, не е лесно да се оштети, и може да се користи за долго време.Спецификација : Предмет Тип : Игла Threader Материјал : Алуминиум Пластични Тежина : Околу. 68g / 2.4 оз Карактеристики : Светло обоени мали рачки ги направи лесно да се види Пакет Листата : 40 x Игла Threader.

Основни карактеристики

Најдобри понуди