• Обновено
Патување да Одат Нерѓосувачки Челик Термос Спортски Велосипед Едноставно Модерна Шишиња со Вода за Деца, Жени, Девојки Одење Патување Кригла

Патување да Одат Нерѓосувачки Челик Термос Спортски Велосипед Едноставно Модерна Шишиња со Вода за Деца, Жени,

Rating 
DEN 1197.60

Залиха
Во магацинот.

Двапати ѕид изградба.Боречка pin форма.Овој 17-унца, двојно ѕидови од нерѓосувачки челик, шише за вода е добра за вашите дневни излети.Тоа ќе го задржи вашиот пијалок на избор топла или ладна, за неколку часа.Тоа, исто така, има некој мирис и течење-доказ капа.Фрли ја во вашиот автомобил е чаша носителот на вашиот начин на работа, земете со вас на скокање, или фрлете го во вашата торба за било кое време да се жедни.На високо-одделение од нерѓосувачки челик 17 оз (500 ml) Димензии : 10.5" × 2.85" (27 × 7 cm) Вакуум колба Двапати ѕид изградба Боречка pin облик, Мирис и течење-доказ капа Изолирани за топли и ладни течности (ја задржува течноста топла или ладна за 6 h) Патентирана ORCA слој за живописни бои Рака мие само (машина за миење садови не се препорачува поради вакуум печат).

Основни карактеристики

Најдобри понуди