• Обновено
Borosil Обновливи Тешки Тест Цевки со Graduations и Земјата Стакло Тапа (Стакло-Stoppered Крајот), 15mL, 10/CS

Borosil Обновливи Тешки Тест Цевки со Graduations и Земјата Стакло Тапа (Стакло-Stoppered Крајот), 15mL, 10/CS

Rating 
DEN 217.68

Залиха
Во магацинот.

Borosil Тип 3.3 Ниско-Проширување Borosilicate стакло.Borosil квалитет стакло производи, произведени од ист USP Тип 1, ASTM E-438/Тип I/Класа borosilicate стакло дека Северна Американски научници дошле да му верувате.Borosil Лабораториско Стакло нуди сигурен механичка сила, јасност и сигурност на конкурентни цени.

Основни карактеристики

Најдобри понуди