• Обновено
Јазовец Спортски Жените Б-Сува Ракави Перформанси Tee

Јазовец Спортски Жените Б-Сува Ракави Перформанси Tee

Rating 
DEN 220.80

Залиха
Во магацинот.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер. 100% полиестер.Јазовец Спортски жените Б-Сува Ракави Tee е perfomance tee дизајниран за да бидете кул и удобно, а прогонот на спортски активности.На ткаенина се движи mositiure далеку од вашата кожа да бидете кул и сува.

Основни карактеристики

Најдобри понуди