• Обновено
Diensweek Патио Awning Стигнале Целосно Собрани 12'x8', Прирачник за Комерцијални Одделение Тенди - Квалитет 280G Ployester Прозорец Вратата Sunshade Засолниште - Дек Крошна Балкон P100 С

Diensweek Патио Awning Стигнале Целосно Собрани 12'x8', Прирачник за Комерцијални Одделение Тенди - Квалитет

Rating 
DEN 564.00

Залиха
Во магацинот.

Доведување ќе Diensweek тенди - е синоним со класичен дизајн и квалитет на изработка - Diensweeks производи се движат од претходно пакувани, лесни модуларен единици на high-end, украсни дела на уметноста. Се ПРЕПОРАЧУВА ИНСТАЛАЦИЈАТА; Вкупната висина е потребно 3.Тие нудат конкурентни цени на производи со супериорен квалитет и издржливост кои се лесно да се инсталира.Димензии : 135.Лидер во awning индустрија, Diensweek одговара на потребите на не-it-yourself дом и сопственици на бизнис, како докажан добавувач на високо квалитетни, трајни, и прифатлива тенди, структури, опрема и материјали за комерцијални и станбени употреба. ВКЛУЧУВА : Awning, чудак се справи, монтажа заграда, упатството и дополнителен хардвер монтажа - Без електрична енергија е потребно, се отвори/затвори со рака чудак.1 м, кои вклучуваат 0.ВИСОК КВАЛИТЕТ на ТКАЕНИНИ : Морнарско сина боја 280g/м2 Полиестер +СТП слој ткаенина е отпорен на вода, отпорна на сонцето исчезнува, има 50 UV+ соларна заштита и исто така се тестираат за воздушен отпор Beauport скала 4.Повеќето точни целосно да се прошири производ димензија : 11.Двојно Извори. 100% раствор-обоена откачи-полиестер ткаенини.Тешки-должност поцинкуван челик ролери цевка.Целосно се составуваат.Двојно Нерѓосувачки Челик Кабли.Едноставен Дизајн, Лесно Ракување.

Основни карактеристики

Најдобри понуди