• Обновено
5-4 ОН Тема Прстен Gage 2A ОДИ NOGO Калибриран брод од страна на Fedex Испорака во 4 дена

5-4 ОН Тема Прстен Gage 2A ОДИ NOGO Калибриран брод од страна на Fedex Испорака во 4 дена

Rating 
DEN 1694.40

Залиха
Во магацинот.

Секој сет од 5"-4 ОН тема прстен gage 100% калибриран со обезбедување на квалитет во нашата фабрика.Ако клиентите треба долго форма calibration certificate, ние може да се испрати на професионални трети лица тестирање лабораториски ISO17025 акредитирани за да се добие.тоа треба екстра такса по собата.секој сет вклучувајќи ОДИ NOGO.Ние ќе испрати стоката од DHL, Fedex или UPS.Клиентите можат да очекуваат стоки во брзо време.Како многу објекти во парк, ние не се земе слики една по една, сликата покажа дека само за референца.

Основни карактеристики

Најдобри понуди