• Обновено
7 20 UNS 3А Постави Нишка Plug GAGE 7.0 ОДИ НЕ ОДИ P. D. S = 6.9675 & 6.9632 7-20

7 20 UNS 3А Постави Нишка Plug GAGE 7.0 ОДИ НЕ ОДИ P. D. S = 6.9675 & 6.9632 7-20

Rating 
DEN 696.00

Залиха
Во магацинот.

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDSETTHREAD PLUG GAGE.ОВИЕ GAGES СЕ КОРИСТИ ЗА CALIBRATING ТЕМА ПРСТЕН GAGES САМО!ТИЕ НЕ СЕ КОРИСТАТ ЗА ПРОВЕРКА НА НАВОЈ ДУПКИ ВО МЕТАЛНИОТ ДЕЛ!Се ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ОЗНАЧУВАЊЕ : СОСТОЈБА : USEDSIZE : 7" - 20 UNS - 3А ОДИ P. D. : 6.9675 НЕ ОДИ P. D. : 6.9632 ПРОИЗВОДИТЕЛОТ / БРЕНД : ТЕМА CHECKIF ШТО БИ САКАЛ ДОЛГО ФОРМА CALIBRATION CERTIFICATES ве МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС ПО КУПУВАЊЕТО.НИЕ МОЖЕ ДА DROPSHIP НА GAGE(S) ДА ЛАБОРАТОРИЈА НА ВАШИОТ ИЗБОР ИЛИ ДА ПОНУДИ ДА ГО КАЛИБРИРАТЕ НИВ ЗА ВАС.АКО БИ САКАЛЕ ДА СЕ КАЛИБРИРА ПРЕКУ НАС, ВЕ МОЛИМЕ ПОТВРДЕТЕ СО НАС ЗА ДА СЕ ОБЕЗБЕДИ ИМАМЕ ТЕХНОЛОГИЈА ЗА КАЛИБРИРАЊЕ НА ВАШАТА ТЕМА PLUG GAGE.ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : WB6-2-3-2.

Основни карактеристики

Најдобри понуди