• Обновено
312 Motoring се вклопува 1998-2004 Volvo C70 Карбонски Влакна Тркала И/Фендер Трим УКРАСИ 4PC 1999 2000 2001 2002 2003 98 99 00 01 02 03 04

312 Motoring се вклопува 1998-2004 Volvo C70 Карбонски Влакна Тркала И/Фендер Трим УКРАСИ 4PC 1999 2000 2001

Rating 
DEN 1631.76

Залиха
Во магацинот.

5-ГОДИШНА ГАРАНЦИЈА!Ако имате било какви проблеми со намали во следните 5 години, ние го замени тоа БЕСПЛАТНО!.ANSWER : ___________________________ NOTE : ОВА НЕ Е ВИСТИНСКИ КАРБОНСКИ ВЛАКНА.Овие се карбонски влакна, винил-завиткан, флексибилни пластични намали парчиња што ќе поставите на вашиот fenders/тркалото бунари.На парчиња имаат 3 M-лепило лента на грбот.Ќе се бара да се намали на украси за должината на вашата fenders/тркала бунари (може да се направи со ножици).Инаку, само лупам и стап.Ќе добиете 4 украси.Калапи е 3/4 инчи широка и 24 инчи (2 метри) долго.ВЕ МОЛИМЕ МЕРКА НА ВАШЕТО ВОЗИЛО ПРЕД ДА НАРАЧАТЕ И ДА СЕ ПОТВРДИ ОВА ГОЛЕМИНА ЌЕ ОДГОВАРА.Само ДВЕ ГРУПИ на овие лево во парк.Купи сега, а можете да!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди