• Обновено
Panniy 1x Дома, DIY Троседот Растенијата Лист Pillowcase Кадифен Идеален за Дневна Соба Игра Соба Креативни Мека Декорација

Panniy 1x Дома, DIY Троседот Растенијата Лист Pillowcase Кадифен Идеален за Дневна Соба Игра Соба Креативни

Rating 
DEN 1596.00

Залиха
Во магацинот.

Зелена, големина : 45*45см, материјал : памук.Материјал : Направен од високо-квалитет полиестер се вклопуваат,Мека,Навремено-отпорни,Отпорни,Фитил далеку пот и влажност.Печатени со боја јасен, светол шема,не - исчезнува.Моделот е само на предната страна.Перење Настава : Рака мие посебно во ладна вода или измијте од машина, висат сува.Широка примена : се совпаѓа со било која боја кревет, кауч, троседот, автомобил, или стол и дома декор итн.Идеален Декорација за Вашиот Дом : Овој обичај се фрли pillowcase е одлична декорација за троседот, кревет, досадна каучот, чаир, прозорец на седиштето, кафуле, внатрешни или надворешни активности, совршен завршувањето на допир да вашиот дом.пакет : Panniy Растенијата лист pillowcase, 1pc за една продажба. 1.Зелена, големина : 45*45см, материјал : памук 2.Материјал : Направен од високо-квалитет полиестер се вклопуваат,Мека,Навремено-отпорни,Отпорни,Фитил далеку пот и влажност.Печатени со боја јасен, светол шема,не - исчезнува.Моделот е само на предната страна. 3.Перење Настава : Рака мие посебно во ладна вода или измијте од машина, висат сува.Широка примена : се совпаѓа со било која боја кревет, кауч, троседот, автомобил, или стол и дома декор итн. 4.Идеален Декорација за Вашиот Дом : Овој обичај се фрли pillowcase е одлична декорација за троседот, кревет, досадна каучот, чаир, прозорец на седиштето, кафуле, внатрешни или надворешни активности, совршен завршувањето на допир да вашиот дом. 5.пакет : Panniy Растенијата лист pillowcase, 1pc за една продажба.

Основни карактеристики

Најдобри понуди