• Обновено
Panniy 1x Pillowcases Риба Скала Печати Перница Перат Кадифен Перница Идеален за Дома Дневна Соба Игра Соба Декорација

Panniy 1x Pillowcases Риба Скала Печати Перница Перат Кадифен Перница Идеален за Дома Дневна Соба Игра Соба

Rating 
DEN 2308.80

Залиха
Во магацинот.

Боја како што е прикажано,1pc за една продажба, Големина : 45*45см Материјал : праска кожата.Праска кожа, сомот ,Сирена скали шема,не бледнее, убава невидливи патент, може да се даде како подарок на вашето семејство, пријатели, колеги.Персонализација на производи,можете да ја испорача шема сакате за нас, и можете да го купите за лични или за вашиот продавница.Лесен за чистење-се Препорачува внатрешна употреба, Машина перат или рака мие, се Мијат со топла вода, не сува чиста, не железо, собори сува со средна топлина, не кајгана.Апликација-Погодна за внатрешна и надворешна перници, перничиња на било делови од телото, троседот/стол/backrest/перница, спиење, гледање ТВ, читање во кревет и други цели. 1.Боја како што е прикажано,1pc за една продажба, Големина : 45*45см Материјал : праска кожата 2.Материјал : Направен од високо-квалитет полиестер се вклопуваат,Мека,Навремено-отпорни,Отпорни,Фитил далеку пот и влажност.Печатени со боја јасен, светол шема,не - исчезнува.Моделот е само на предната страна. 3.Перење Настава : Рака мие посебно во ладна вода или измијте од машина, висат сува.Широка примена : се совпаѓа со било која боја кревет, кауч, троседот, автомобил, или стол и дома декор итн. 4.Идеален Декорација за Вашиот Дом : Овој обичај се фрли pillowcase е одлична декорација за троседот, кревет, досадна каучот, чаир, прозорец на седиштето, кафуле, внатрешни или надворешни активности, совршен завршувањето на допир да вашиот дом. 5.пакет : Panniy Риба скала pillowcase.

Основни карактеристики

Најдобри понуди