• Обновено
Panniy 1x Божиќ Перница Игри Перница Покритие за Игри Фан Видео Игра Тематските Партија Троседот во Спалната соба Смешно Новина Подарок

Panniy 1x Божиќ Перница Игри Перница Покритие за Игри Фан Видео Игра Тематските Партија Троседот во Спалната

Rating 
DEN 1785.60

Залиха
Во магацинот.

боја како што е прикажано, 1pc за една продажба,Големина : 45*45см, материјал : полиестер.Практичен и убав дизајн : опремени со невидлива патент, лесно да го инсталирате перница, и печатени Шарени , таписерии и добро е да се создаде убава атмосфера.соодветна големина може да биде укината и чуваат лесно, лесен и лесно да се носат.Од суштинско значење дома декорација : убаво decors може да се примени во многу предмети, како што се троседот, кревет, стол и повеќе, заличи вашата дневна соба, многу погодна за Дома декор и партија.Здрав материјал : направен од висок квалитет, квалитетен и издржлив, да не се скрши надолу лесно и практично да се мие и сува, да обезбеди долго време на usages.Пакет содржина : Panniy Божиќ перница. 1.боја како што е прикажано, 1pc за една продажба,Големина : 45*45см, материјал : полиестер 2.Практичен и убав дизајн : опремени со невидлива патент, лесно да го инсталирате перница, и печатени Шарени , таписерии и добро е да се создаде убава атмосфера.соодветна големина може да биде укината и чуваат лесно, лесен и лесно да се носат. 3.Од суштинско значење дома декорација : убаво decors може да се примени во многу предмети, како што се троседот, кревет, стол и повеќе, заличи вашата дневна соба, многу погодна за Дома декор и партија. 4.Здрав материјал : направен од висок квалитет, квалитетен и издржлив, да не се скрши надолу лесно и практично да се мие и сува, да обезбеди долго време на usages 5.Пакет содржина : Panniy Божиќ перница.

Основни карактеристики

Најдобри понуди