• Обновено
Aveeno Бебе Бебе се Мијат & Шампон - 18 оз - 2 pk

Aveeno Бебе Бебе се Мијат & Шампон - 18 оз - 2 pk

Rating 
DEN 226.08

Залиха
Во магацинот.

Педијатар препорачува за над 60 години.Солза-бесплатно, 2 пакет - 18 оз.по сад, Лесно миризливи, Природни овес формула.Може да се користи секојдневно за да им помогне го задржи вашето бебе е кожата и косата мека, мазна и чувство поздрав.Нежно чистење на косата и телото.Откријте природа е тајна за бебето е здрава кожа.Нежно Чистење на Косата & Тело.Солза-Слободни.Педијатар Препорачува.

Основни карактеристики

Најдобри понуди