• Обновено
Пар на PowerFit Гума Хексадецимален Тегови (90)

Пар на PowerFit Гума Хексадецимален Тегови (90)

Rating 
DEN 1006.08

Залиха
Во магацинот.

Едно парче фрлија глави со челик влошки.Закачени, притиснете опремени, и заварени.Хексагонална облик го спречува тегови од тркалање.Ергономски рачки за удобност при работа надвор.Секој управувач е knurled за максимална удобност и потпора.Нивните компактен дизајн го прави нив пократки во должина и полесно да се справи со од конвенционалните тегови.Издржливи гума слој го спречува оштетување на подови и опрема.Сила возот со нашите Power Fit Гума Хексадецимален Тегови, дизајниран со ергономски рачки за да помогне да се намали доведува до појава на грчеви во рацете, со зголемена удобност.Овие тегови се идеални за обликувањето на рацете, градите, рамената, грбот, abs и нозете.На хексагонални дизајн спречува валање, висока густина гума зголемува долготрајна издржливост.Се изврши широк спектар на вежби рутини од bicep кадрици и рамо притиска да lunges и situps!Цените на тегови одрази на цената НА ПАР на тегови.

Основни карактеристики

Најдобри понуди