• Обновено
Изработката со Љубов рачно изработени Убава Ѕвона и го Направи со Шарени Монистра и Tassel

Изработката со Љубов рачно изработени Убава Ѕвона и го Направи со Шарени Монистра и Tassel

Rating 
DEN 1874.40

Залиха
Во магацинот.

Украсете го вашиот дом/врати за време на празничната сезона и донесе goodluck на вашиот дом, со овој auspious и елегантен вратата виси/Toran.Тоа сигурно ќе се создаде голем впечаток на вашите гости.Ова може да биде обесен на вратите, како и ѕидови и може да се користи во многу прилики, како Pooja, Фестивали, Куќа Затоплување, Партии , Бракови и инаугурации.Што Виси носи просветлување на оркестарот & е совршено декоративни за весела прослава на живот кој е толку многу важно да се духот на вашиот ден на ден живот.Етничките Материјал заедно Дори и Мушка Работа додадете на сјајот на оваа традиционална Toran.Етничките embellishments се со цел да се донесе добар дух на вашиот дом и правец на исклучување на злото оние.Тоа е идеален подарок за вашите блиски и dears ,својата љубов на оние ,пријатели и членови на семејството по повод на фестивали , куќа затоплување партии ,farewells итн.Сликата на производот претставуваат вистински производ иако бојата на производот може малку да се разликуваат од имиџот на производот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди