• Обновено
Изработката со Љубов на рачно изработени Шарени Убава Tassel toran која Подобрување На Убавината на Вашиот Дом

Изработката со Љубов на рачно изработени Шарени Убава Tassel toran која Подобрување На Убавината на Вашиот Дом

Rating 
DEN 1478.64

Залиха
Во магацинот.

Украсете го вашиот дом/врати за време на празничната сезона и донесе goodluck на вашиот дом, со овој auspious и елегантен вратата виси/Toran.Тоа сигурно ќе се создаде голем впечаток на вашите гости.Ова може да биде обесен на вратите, како и ѕидови и може да се користи во многу прилики, како Pooja, Фестивали, Куќа Затоплување, Партии , Бракови и инаугурации.Што Виси носи просветлување на оркестарот & е совршено декоративни за весела прослава на живот кој е толку многу важно да се духот на вашиот ден на ден живот.Етничките Материјал заедно Дори и Мушка Работа додадете на сјајот на оваа традиционална Toran.Етничките embellishments се со цел да се донесе добар дух на вашиот дом и правец на исклучување на злото оние.Тоа е идеален подарок за вашите блиски и dears ,својата љубов на оние ,пријатели и членови на семејството по повод на фестивали , куќа затоплување партии ,farewells итн.Сликата на производот претставуваат вистински производ иако бојата на производот може малку да се разликуваат од имиџот на производот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди