• Обновено
Расположливиот Овална Хартија Вечера Плочи – Пакет на 25 Тешки, 10x12.5 Compostable, одмори плата Природни, Голем Овален Хартија Плочи за СКАРА, Партии, Празници, Собири, и По?

Расположливиот Овална Хартија Вечера Плочи – Пакет на 25 Тешки, 10x12.5 Compostable, одмори плата Природни,

Rating 
DEN 431.76

Залиха
Во магацинот.

Не чека; пополнете вашата чинија.вечера плочи за еднократна употреба квалитетот е идеален за : – Saucy СКАРА– денот на Благодарноста вечера– Божиќ оброци– Велигден јадење– Семејството средби– Potlucks– Излети– Buttery lobster Make вашата партија хаос-слободни и забава со тешки-должност, големи хартија плочи кои нема да ти или вашата храна надолу.Leakproof Служат – Подобрување на квалитетот и леснотијата на вашиот следен настан со biodegradable хартија одмори плата од brheez.Чинијата е за еднократна употреба тешки овална форма значи дека може да се вчита до вашиот јадење без протекување или решавање на прашањето за помалку храна.Без разлика дали сте јадење мрсна, сува, топла или ладна храна, вашиот послужавник хартија плочи се тука за да се одржи сето тоа без протекување или грижи.Направете вашиот настани бриз со 10x12.Здрава Порција на Задоволство – Ние сме посветени на остварување на вашите собири најдобар искуство е можно.Здрав Дизајн – Save чинија, бидејќи ќе нема потреба да се дуплира до.Ако навистина сакате да ги импресионира во вашиот следен настан, се фатил за вашите шеќерна трска хартија плочи од brheez!.Brheez прави партија планирање, чистење, а јадење бриз.Партијата Планета и Пријателски – Чувајте ги вашите плочи целосна и депонијата празен.Вашиот 25 бела хартија плочи се flavorless, без мирис, microwaveable, и неограничени.На Секој Настан Плоча – Лето, на пролет, зима, или да падне хартија плочи од brheez може да го носи сето тоа.Добиен од шеќерна трска, вашиот biodegradable хартија плочи се слатка одговор на хартија и пластика.По забавите, зборување и јадење, за да одмрзнете вашиот лесни плоча во микробранова печка и ги задржи ужива драгоцено време со вашите најблиски.Направени со Thought Your голем овален хартија плочи се сите треба да импресионира и да им служи на гостите во секој случај.

Основни карактеристики

Најдобри понуди